Hakkımızda - Denge Kilo Kontrol Merkezi - Kastamonu/MERKEZ - 0535 627 90 93
Hakkımızda

Hakkımızda

 

1980 yılında ABD'de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Intrnational kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90'dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.  

 

 

  Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998'de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu'ndaki Nobel Ödüllü Bilim  adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.


Ürün

 

  Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır.

 

Bilim

 

  Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

 

Sürekli Destek

 

  Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız, gerekse İş Fırsatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.

 

kastamonu merkez herbalife,kastamonu merkez herbalife satışı,kastamonu merkez herbalife ürünleri,kastamonu merkez herbalife danışmanı,altınoluk herbalife,altınoluk herbalife satışı,altınoluk herbalife ürünleri,altınoluk herbalife danışmanı,kastamonu merkez kilo kontrol merkezleri,kastamonu merkez sağlıklı zayıflama merkezleri,kastamonu merkez kilo alma teknikleri,kastamonu merkez herbalife ürünleri,kastamonu merkez sağlıklı zayıflama merkezleri,kastamonu merkez herbalife ek kazanç işleri,kastamonu merkez bitkisel cilt bakımları,kastamonu merkez herbalife el kremleri,kastamonu merkez bitkisel herbalife ürünleri,kastamonu merkez kontrollü kilo alma teknikleri,kastamonu herbalife,kastamonu herbalife satışı,kastamonu herbalife ürünleri,kastamonu herbalife danışmanı,altınoluk herbalife,altınoluk herbalife satışı,altınoluk herbalife ürünleri,altınoluk herbalife danışmanı,kastamonu kilo kontrol merkezleri,kastamonu sağlıklı zayıflama merkezleri,kastamonu kilo alma teknikleri,kastamonu herbalife ürünleri,kastamonu sağlıklı zayıflama merkezleri,kastamonu herbalife ek kazanç işleri,kastamonu bitkisel cilt bakımları,kastamonu herbalife el kremleri,kastamonu bitkisel herbalife ürünleri,kastamonu kontrollü kilo alma teknikleri,herbalife,herbalife satışı,herbalife ürünleri,herbalife danışmanı,altınoluk herbalife,altınoluk herbalife satışı,altınoluk herbalife ürünleri,altınoluk herbalife danışmanı,kilo kontrol merkezleri,sağlıklı zayıflama merkezleri,kilo alma teknikleri,herbalife ürünleri,sağlıklı zayıflama merkezleri,herbalife ek kazanç işleri,bitkisel cilt bakımları,herbalife el kremleri,bitkisel herbalife ürünleri,kontrollü kilo alma teknikleri,

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014